Zajęcia stałe

Zajęcia taneczne

Inne zajęcia

 

Zajęcia stałe

Break Dance

Prowadzący: Patryk Westfal
LOK, sala taneczna na parterze

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA
       

Taniec Nowoczesny

Prowadząca: Joanna Jobda-Olechowska tel: 575 126 119
Sala małych form LOK

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA
DZIECI OD LAT 6
GRUPA POCZĄTKUJĄCA
PONIEDZIAŁKI
ŚRODY
16.00 – 16.45 40 ZŁ/M-C
GRUPA ŚREDNOZAAWANSOWANA PONIEDZIAŁKI
ŚRODY
17.00 – 18.00 40 ZŁ/M-C
GRUPA ZAAWANSOWANA PONIEDZIAŁKI
ŚRODY
18.15 – 19.30 40ZŁ/M-C

Taniec Orientalny

Prowadząca: Elwira Janitzki
LOK, sala nr 3

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA
DZIEWCZĘTA I PANIE ŚRODA    

Taniec Towarzyski

Prowadzący: Mirosław Mleczek tel: 695 990 847
Sala małych form LOK

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA
GRUPA DZIECIĘCA
ŚREDNIOZAAWANSOWANA
WTORKI
CZWARTKI
16.15 – 17.00 70 ZŁ/M-C

GRUPA DZIECIĘCA POCZĄTKUJĄCA

WTORKI
CZWARTKI
17.00 – 17.40 70 ZŁ/M-C
GRUPY ŚREDNIA I STARSZA KLUBOWA WTORKI
CZWARTKI
17.40 – 19.00 70 ZŁ/M-C
DOROŚLI WTORKI
CZWARTKI
19.00 – 20.00 80 ZŁ/M-C
OD PARY

Zumba

Prowadząca: Katarzyna Kubis tel: 606 378 089
Sala małych form LOK

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA

DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROŚLI

PONIEDZIAŁKI
ŚRODY

20.00 – 21.00

 

DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROŚLI PIĄTKI 19.00 – 20.00  

Pracownia Plastyczna

Prowadzący Joanna Jobda-Olechowska tel: 575 126 119
LOK, pracownia plastyczna i rękodzielnicza

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA
DZIECI 6-12 LAT
GRUPA I
WTOREK 16.00-18.00 40.00 ZŁ
GRUPA II
DZIECI OD 13 LAT
CZWARTEK 16.00- 18.00 40.00 ZŁ

Zajęcia Teatralne

Prowadząca: Magdalena Dąbrowska
LOK, sala nr 11

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA
DZIECI I MŁODZIEŻ      

 

Centrum Muzyczne Autorska Szkoła Muzyki

Prowadząca: Małgorzata Niewęgłowska, tel.662 525 454
LOK, sala nr 3

Zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy w zakresie gry na : fortepianie, gitarze, ukulele, oraz wokalu

GRUPA DNI ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ OPŁATA
Bumbum team-zespół Bumbum rurkowy WTOREK 14.00-14.30  
kształcenie słuchu grupa starsza WTOREK 15.00-15.25  
chór grupa starsza  WTOREK 15.25-15.55  
kształcenie słuchu grupa młodsza WTOREK 15.55-16.20  
chór grupa młodsza WTOREK 16.20-16.50  
rytmika + zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci i niemowląt WTOREK 16.50-17.25  

 

 

Zamknij X

Portal internetowy wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej w formie tzw. 'cookies'.
Poruszając się po naszej stronie internetowej wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas 'cookies'.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.